WooCommerce Product Table - en to ru_RU translation catalogue (10 entries)

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ products
ru_RU: Показаны _START_ до _END_ из _TOTAL_ товаров

en: Showing 0 products
ru_RU: Показано 0 товаров

en: (_MAX_ products in total)
ru_RU: (_MAX_ всего)

en: Show _MENU_ products
ru_RU: Показывать _MENU_ товаров

en: No matching products found.
ru_RU: По вашему запросу ничего не нашлось. Свяжитесь с нами.

en: Search:
ru_RU: Поиск:

en: Next
ru_RU: Дальше

en: Previous
ru_RU: Назад

en: Filter:
ru_RU: Сортировка:

en: Reset
ru_RU: Сброс
