WooCommerce Product Table - en to pl_PL translation catalogue (196 entries)

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: View WooCommerce Product Table documentation
pl_PL: Zobacz dokumentację WooCommerce Product Table

en: Docs
pl_PL: Dokumentacja

en: Product tables
pl_PL: Tabele produktów

en: The following options control the WooCommerce Product Table extension.
pl_PL: Poniższe opcje służą do kontroli dodatku WooCommerce Product Table.

en: License key
pl_PL: Klucz licencji

en: The licence key is contained in your order confirmation email.
pl_PL: Klucz licencji znajduje się w wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia.

en: Table design
pl_PL: Projekt tabeli

en: Choose whether to use the default design or customize it to suit your requirements.
pl_PL: Wybierz, czy chcesz użyć domyślnego projektu, czy dostosować go do swoich wymagań.

en: Design
pl_PL: Projekt

en: Default
pl_PL: Domyślny

en: Custom
pl_PL: Niestandardowy

en: Choose your custom table styles below. Any settings you leave blank will default to your theme styles.
pl_PL: Wybierz własne style tabeli poniżej. Wszelkie ustawienia, które pozostawisz puste, będą domyślne dla stylów motywu.

en: Borders
pl_PL: Obramowanie

en: External border icon
pl_PL: Ikona zewnętrznego obramowania

en: External
pl_PL: Zewnętrzne

en: The border for the outer edges of the table.
pl_PL: Obramowanie zewnętrznych krawędzi tabeli.

en: Header border icon
pl_PL: Ikona obramowania nagłówka

en: Header
pl_PL: Nagłówek

en: The border for the bottom of the header row.
pl_PL: Obramowanie dolnej części wiersza nagłówka.

en: Cell border icon
pl_PL: Ikona obramowania komórki

en: Cell
pl_PL: Komórka

en: The border between cells in your table.
pl_PL: Obramowanie pomiędzy komórkami tabeli.

en: Header background
pl_PL: Tło nagłówka

en: The header background color.
pl_PL: Kolor tła nagłówka.

en: Color
pl_PL: Kolor

en: Cell background
pl_PL: Tło komórki

en: The main background color used for the table contents.
pl_PL: Główny kolor tła używany do zawartości tabeli.

en: Header font
pl_PL: Czcionka nagłówka

en: The font used in the table header.
pl_PL: Czcionka użyta w nagłówku tabeli.

en: Cell font
pl_PL: Czcionka komórki

en: The font used for the table contents.
pl_PL: Czcionka użyta do zawartości tabeli.

en: Read more
pl_PL: Czytaj więcej

en: Table content
pl_PL: Zawartość tabeli

en: Columns
pl_PL: Kolumny

en: The default columns for your product tables.
pl_PL: Domyślne kolumny tabel produktów.

en: Image size
pl_PL: Rozmiar zdjęcia

en: You can also enter standard image sizes here such as thumbnail, shop_thumbnail, medium, etc.
pl_PL: Możesz także wpisać standardowe rozmiary obrazów, takie jak thumbnail, shop_thumbnail, medium, itp.

en: Shortcodes
pl_PL: Shortcode'y

en: Display shortcodes, HTML and other formatting inside the table content
pl_PL: Wyświetlaj shortcode'y, HTML i inne formatowanie wewnątrz zawartości tabeli

en: Description length
pl_PL: Długość opisu

en: words
pl_PL: słów

en: Enter -1 to display the full product description including formatting.
pl_PL: Wprowadź -1, aby wyświetlić pełny opis produktu, w tym formatowanie.

en: Product links
pl_PL: Linki do produktów

en: Include links to the relevant product, category, tag, or attribute.
pl_PL: Dodaj linki do odpowiedniego produktu, kategorii, tagu lub atrybutu.

en: Enter all, none, or a combination of: sku, name, image, tags, categories, terms, or attributes as a comma-separated list.
pl_PL: Wprowadź wszystkie, żadne lub kombinację: sku, nazwy, obrazu, tagów, kategorii, terminów lub atrybutów jako listę rozdzielaną przecinkami.

en: Loading products
pl_PL: Ładowanie produktów

en: Load products one page at a time
pl_PL: Załaduj produkty po jednej stronie na raz

en: Enable this if you have many products or experience slow page load times.<br/><strong>Warning:</strong> Lazy load has some limitations - it limits the search, sorting, and display of variations. Only use it if you definitely need it.
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli masz wiele produktów lub doświadczasz wolnych czasów ładowania strony. <br/> <strong> Ostrzeżenie: </ strong> Lazy load ma pewne ograniczenia - ogranicza wyszukiwanie, sortowanie i wyświetlanie wariantów produktów. Używaj go tylko, jeśli na pewno go potrzebujesz.

en: Product limit
pl_PL: Limit produktów

en: This option is ignored if lazy load is enabled.
pl_PL: Ta opcja jest ignorowana jeżeli lazy load jest włączony.

en: Rows per page
pl_PL: Wierszy na stronę

en: The number of products per page of results.
pl_PL: Liczba produktów na stronę wyników.

en: Use '-1' to display all products on one page of results.
pl_PL: Użyj "-1", aby wyświetlić wszystkie produkty na jednej stronie wyników.

en: Sorting
pl_PL: Sortowanie

en: Sort by
pl_PL: Sortuj wg

en: As listed in the Products screen (menu order)
pl_PL: Zgodnie z listą na stronie produkty (kolejność menu)

en: SKU
pl_PL: Identyfikator towaru

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Price
pl_PL: Cena

en: Number of sales
pl_PL: Liczba sprzedaży

en: Average reviews
pl_PL: Średnie recenzje

en: Date added
pl_PL: Data dodania

en: Date last modified
pl_PL: Data ostatniej modyfikacji

en: The initial sort order applied to the table.
pl_PL: Początkowa kolejność sortowania zastosowana do tabeli.

en: Sort column
pl_PL: Sortuj kolumnę

en: Sort direction
pl_PL: Sortowanie

en: Automatic
pl_PL: Automatyczne

en: Ascending (A to Z, 1 to 99)
pl_PL: Rosnąco (A to Z, 1 to 99)

en: Descending (Z to A, 99 to 1)
pl_PL: Malejąco (Z to A, 99 to 1)

en: Add to cart column
pl_PL: Kolumna dodaj do koszyka

en: Add to cart button
pl_PL: Przycisk dodaj do koszyka

en: Button only
pl_PL: Tylko przycisk

en: Checkbox only
pl_PL: Tylko pole wyboru

en: Button and checkbox
pl_PL: Przycisk i pole wyboru

en: How 'Add to Cart' buttons are displayed in the table.
pl_PL: Jak wyświetlają się przyciski "Dodaj do koszyka" w tabeli.

en: Add to cart behavior
pl_PL: Zachowanie przycisku dodaj do koszyka

en: Use AJAX when adding to the to the cart
pl_PL: Użyj AJAX podczas dodawania do koszyka

en: Quantities
pl_PL: Ilości

en: Show quantity selectors in the Add to Cart column
pl_PL: Pokaż selektory ilości w kolumnie dodaj do koszyka

en: Variations
pl_PL: Warianty produktu

en: Link to product page
pl_PL: Link do strony produktu

en: 'Add Selected' position
pl_PL: Pozycja "Dodaj zaznaczone"

en: Above table
pl_PL: Powyżej tabeli

en: Below table
pl_PL: Poniżej tabeli

en: Above and below table
pl_PL: Powyżej i poniżej tabeli

en: The position of the 'Add Selected To Cart' button for adding multiple products.
pl_PL: Położenie przycisku "Dodaj wybrane do koszyka" w celu dodania wielu produktów.

en: Only applicable if using 'Checkbox' or 'Button + checkbox' for the add to cart buttons
pl_PL: Ma zastosowanie tylko wtedy, gdy używasz  opcji "Tylko pole wyboru" lub "Przycisk i pole wyboru" dla przycisków dodawania do koszyka

en: 'Add Selected' button text
pl_PL: Tekst przycisku "Dodaj zaznaczone"

en: The text for the 'Add Selected To Cart' button.
pl_PL: Tekst przycisku "Dodaj wybrane do koszyka".

en: Table controls
pl_PL: Sterowanie tabelą

en: Product filters
pl_PL: Filtry produktów

en: Disabled
pl_PL: Wyłączone

en: Show based on columns in table
pl_PL: Pokaż na podstawie kolumn w tabeli

en: Dropdown lists to filter the table by category, tag, attribute, or custom taxonomy.
pl_PL: Listy rozwijane służące do filtrowania tabeli według kategorii, tagu, atrybutu lub niestandardowej taksonomii.

en: Custom filters
pl_PL: Filtry niestandardowe

en: Page length
pl_PL: Długość strony

en: Hidden
pl_PL: Ukryte

en: The position of the 'Show [x] products' dropdown list.
pl_PL: Pozycja listy rozwijanej "Pokaż [x] produktów".

en: Search box
pl_PL: Pole wyszukiwania

en: The position of the product search box.
pl_PL: Pozycja pola wyszukiwania produków.

en: Product totals
pl_PL: Sumy produktów

en: The position of the product totals, e.g. 'Showing 1 to 5 of 10 products'.
pl_PL: Pozycja sumy produktów, np. "Pokazuje od 1 do 5 z 10 produktów".

en: Pagination buttons
pl_PL: Przyciski paginacji

en: The position of the paging buttons which scroll between results.
pl_PL: Położenie przycisków numerowania stron przewijających między wynikami.

en: Pagination type
pl_PL: Typ paginacji

en: Numbers only
pl_PL: Tylko liczby

en: Prev/next
pl_PL: Poprzedni / następny

en: Prev/next + numbers
pl_PL: Poprzedni / następny + liczby

en: Prev/next/first/last
pl_PL: Poprzedni / następny / pierwszy / ostatni

en: Prev/next/first/last + numbers
pl_PL: Poprzedni / następny / pierwszy / ostatni + liczby

en: Reset button
pl_PL: Przycisk reset

en: Show the reset button above the table
pl_PL: Pokaż przycisk reset powyżej tabeli

en: Please see the Knowledge Base for the %sfull list of shortcode options%s.
pl_PL: Zapoznaj się z Bazą Wiedzy, aby uzyskać %spełną listę opcji shortcode'ów%s.

en: Getting Started Guide
pl_PL: Pierwsze kroki

en: Knowledge Base
pl_PL: Baza wiedzy

en: View Cart
pl_PL: Zobacz Koszyk

en: Show details
pl_PL: Pokaż szczegóły

en: Please select one or more products.
pl_PL: Wybierz jeden lub więcej produktów.

en: No product selected. Please try again.
pl_PL: Produkt nie został wybrany. Proszę spróbuj ponownie.

en: Description
pl_PL: Opis

en: Summary
pl_PL: Podsumowanie

en: Date
pl_PL: Data

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Tags
pl_PL: Tagi

en: Image
pl_PL: Zdjęcie

en: Stock
pl_PL: Zapasy

en: Reviews
pl_PL: Opinie

en: Weight
pl_PL: Waga

en: Dimensions
pl_PL: Wymiary

en: Buy
pl_PL: Kup

en: Details
pl_PL: Szczegóły

[ctx: show all products option]
en: All
pl_PL: Wszystko

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ products
pl_PL: Wyświetlono _START_ do _END_ _TOTAL_ produktów

en: Showing 0 products
pl_PL: Wyświetlono 0 produktów

en: (_MAX_ products in total)
pl_PL: (Produktów _MAX_ w sumie)

en: Show _MENU_ products
pl_PL: Pokaż _MENU_  produkty

en: No matching products found.
pl_PL: Brak produktów spełniających kryteria.

en: Search:
pl_PL: Szukaj:

en: First
pl_PL: Pierwsza

en: Last
pl_PL: Ostatnia

en: Next
pl_PL: Następna

en: Previous
pl_PL: Poprzednia

en: : activate to sort column ascending
pl_PL: : aktywuj, by sortować klumny rosnąco

en: : activate to sort column descending
pl_PL: : aktywuj, by sortować klumny malejąco

en: Filter:
pl_PL: Filtr:

en: Reset
pl_PL: Resetuj

en: Add Selected To Cart
pl_PL: Dodaj Wybrane do Koszyka

en: Buy product
pl_PL: Kup produkt

en: This product is currently out of stock and unavailable.
pl_PL: Tego produktu nie ma obecnie w magazynie i jest on niedostępny.

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
pl_PL[0]: Ocenione na %1$s  z 5, na podstawie %2$s oceny klienta
pl_PL[1]: Ocenione na %1$s  z 5, na podstawie %2$s ocen klientów
pl_PL[2]: Ocenione na %1$s  z 5, na podstawie %2$s ocen klientów

en: Rated %s out of 5
pl_PL: Ocena %s na 5

en: True
pl_PL: Prawda

en: False
pl_PL: Fałsz

en: out of %s5%s
pl_PL: z %s5%s

en: based on %s customer rating | based on %s customer ratings
pl_PL[0]: na podstawie %s oceny klienta
pl_PL[1]: na podstawie %s ocen klienta
pl_PL[2]: na podstawie %s ocen klienta

en: In stock
pl_PL: W magazynie

en: Display a list of active filters for your product table.
pl_PL: Wyświetl listę aktywnych filtrów dla tabeli produktów.

en: Product Table: Active Filters
pl_PL: Tabela produktów: aktywne filtry

en: Active filters
pl_PL: Aktywne filtry

en: Title
pl_PL: Nazwa

en: Remove filter
pl_PL: Usuń filtr/sortowanie

en: Display a list of attributes to filter products in your product table.
pl_PL: Wyświetl listę atrybutów do filtrowania produktów w tabeli.

en: Product Table: Filter by Attribute
pl_PL: Tabela produktów: Filtruj według atrybutów

en: Filter by
pl_PL: Filtruj wg

en: Attribute
pl_PL: Atrybut

en: Display type
pl_PL: Wyświetlanie

en: List
pl_PL: Lista

en: Dropdown
pl_PL: Lista rozwijalna

en: Query type
pl_PL: Rodzaj zapytania

en: AND
pl_PL: I

en: OR
pl_PL: LUB

en: Any %s
pl_PL: Dowolny %s

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
pl_PL: Brak produktów spełniających kryteria

en: Display a slider to filter your product table by price.
pl_PL: Wyświetl suwak, aby filtrować tabelę produktów według ceny.

en: Product Table: Filter by Price
pl_PL: Tabela produktów: Filtruj według ceny

en: Filter by price
pl_PL: Filtruj według ceny

en: Min price
pl_PL: Minimalna cena

en: Max price
pl_PL: Maksymalna cena

en: Filter
pl_PL: Filtr

en: Price:
pl_PL: Cena:

en: Display a list of star ratings to filter products in your product table.
pl_PL: Wyświetl listę ocen gwiazdkowych, aby filtrować produkty w tabeli.

en: Product Table: Filter by Rating
pl_PL: Tabela produktów: Filtruj według oceny

en: Average rating
pl_PL: Średnia ocena

en: Size
pl_PL: Rozmiar

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
pl_PL: Dostępna jest nowa wersja %1$s. %2$sPokaż %3$s szczegóły wersji%4$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
pl_PL: Dostępna jest nowa wersja %1$s. %2$sPokaż %3$s szczegóły wersji%4$s lub %5$szaktualizuj teraz%6$s.

en: You do not have permission to install plugin updates
pl_PL: Nie posiadasz uprawnień do instalowania aktualizacji wtyczki

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Please enter your license key.
pl_PL: Wprowadź klucz licencji.

en: Your license key expired on %s.
pl_PL: Klucz licencji wygasł w dniu %s.

en: Your license key has reached its activation limit.
pl_PL: Osiągnięto limit aktywacji dla tego klucza licencji.

en: Deactivate
pl_PL: Dezaktywuj

en: License key successfully activated.
pl_PL: Pomyślnie aktywowano klucz licencji.

en: An error has occurred, please try again.
pl_PL: Wystąpił błąd, spróbuj ponownie.
