WooCommerce Product Table - en to nb_NO translation catalogue (200 entries)

en: 'Add Selected' button text
nb_NO: Tekst for knappen ‘Legg til Valgte’

en: 'Add Selected' position
nb_NO: Posisjonen til ‘Legg til Valgte til Handlekurven’

en: (_MAX_ products in total)
nb_NO: (filtrert fra _MAX_ totalt antall produkter)

en: : activate to sort column ascending
nb_NO: : aktiver for å sortere kolonnen stigende

en: : activate to sort column descending
nb_NO: : aktiver for å sortere kolonnen synkende

en: AND
nb_NO: OG

en: Above and below table
nb_NO: Over og under tabell

en: Above table
nb_NO: Over tabell

en: Active filters
nb_NO: Aktive filtré

en: Add Selected To Cart
nb_NO: Legg til Valgte til Handlekurven

en: Add to cart behavior
nb_NO: Legg til Valgte til Handlekurv rutine

en: Add to cart button
nb_NO: Knapp for legg i handlekurv

en: Add to cart column
nb_NO: Legg i kurv kolonne

en: An error has occurred, please try again.
nb_NO: En feil har oppstått, vennligst prøv på nytt.

en: Any %s
nb_NO: Enhver %s

en: Apply
nb_NO: Aktivér

en: As listed in the Products screen (menu order)
nb_NO: Som listet på Produkt oversikten (meny rekkefølge)

en: Ascending (A to Z, 1 to 99)
nb_NO: Stigende sortering (A-Å, 1-99)

en: Attribute
nb_NO: Egenskap

en: Automatic
nb_NO: Automatisk

en: Average rating
nb_NO: Gjennomstnitt tilbakemelding

en: Average reviews
nb_NO: Gjennomsnitt kommentar

en: Below table
nb_NO: Under tabell

en: Borders
nb_NO: Marger

en: Button and checkbox
nb_NO: Knapp og avkryssingsboks

en: Button only
nb_NO: Kun knapp

en: Buy
nb_NO: Kjøp

en: Buy product
nb_NO: Kjøp produkt

en: Categories
nb_NO: Kategorier

en: Cell
nb_NO: Celle

en: Cell background
nb_NO: Cellens bakgrunn

en: Cell border icon
nb_NO: Ikon for celle

en: Cell font
nb_NO: Celle font

en: Checkbox only
nb_NO: Kun avkryssingsboks

en: Choose whether to use the default design or customize it to suit your requirements.
nb_NO: Velg om du vil bruke standard design eller tilpasse denne for å passe dine ønsker.

en: Choose your custom table styles below. Any settings you leave blank will default to your theme styles.
nb_NO: Velg din stil på tilpasset utseende nedenfor. Enhver innstilling du lar være blank, vil bli være standard for ditt tema-utseende.

en: Color
nb_NO: Farge

en: Columns
nb_NO: Kolonne

en: Custom
nb_NO: Tilpasset

en: Custom filters
nb_NO: Tilpasset valg

en: Date
nb_NO: Dato

en: Date added
nb_NO: Dato registrert

en: Date last modified
nb_NO: Dato for siste endring

en: Deactivate
nb_NO: Deaktiver

en: Default
nb_NO: Standard

en: Descending (Z to A, 99 to 1)
nb_NO: Synkende sortering (Å - A, 99 til 1)

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Description length
nb_NO: Beskrivelselengde

en: Details
nb_NO: Detaljer

en: Dimensions
nb_NO: Størrelse

en: Disabled
nb_NO: Ikke aktiv

en: Display a list of active filters for your product table.
nb_NO: Vennligst vis en liste av aktive filtré for din produktliste.

en: Display a list of attributes to filter products in your product table.
nb_NO: Vis en liste av egenskaper for å filtrere produkter i din produkttabell.

en: Display a list of star ratings to filter products in your product table.
nb_NO: Vis en liste av stjerner vurderinger for å filtrere produkter i din produkttabell.

en: Display a slider to filter your product table by price.
nb_NO: Vis en skyvebryter for å filtrere din produkttabell etter pris.

en: Display and purchase WooCommerce products from a searchable and sortable table. Filter by anything.
nb_NO: Vis en hurtigkode for å vise en liste av dine WooCommerceprodukter i en søkbar og sortérbar tabell.

en: Display shortcodes, HTML and other formatting inside the table content
nb_NO: Vis hurtigkoder, HTML og andre formatkoder inne i tabellinnhold

en: Display type
nb_NO: Vis type

en: Docs
nb_NO: Dokumenter

en: Dropdown
nb_NO: Nedtrekk

en: Dropdown lists to filter the table by category, tag, attribute, or custom taxonomy.
nb_NO: Nedtrekksmeny for å filtrere tabell etter kategori, knagg, egenskap eller tilpassede valg.

en: Enable this if you have many products or experience slow page load times.<br/><strong>Warning:</strong> Lazy load has some limitations - it limits the search, sorting, and display of variations. Only use it if you definitely need it.
nb_NO: Aktivér denne om du har mange produkter eller erfarer treg lasting av sider, <br/><strong>Advvarsel::</strong> Lazy load has some limitations - it limits the search, sorting, and display of variations. Only use it if you definitely need it.

en: Enter -1 to display the full product description including formatting.
nb_NO: Legg inn -1 for å vise hele produktbeskrivelsen inklusive format.

en: Enter all, none, or a combination of: sku, name, image, tags, categories, terms, or attributes as a comma-separated list.
nb_NO: Legg inn alle, ingen eller en kombinasjon av: SKU-ID, navn, bilde, tag, kategori, vilkår eller egenskaper som en komma-separert liste.

en: Error
nb_NO: Feil

en: External
nb_NO: Yttre

en: External border icon
nb_NO: Yttre marg ikon

en: False
nb_NO: Usant

en: Filter by
nb_NO: Filtrér ved

en: Filter by price
nb_NO: Filtrér etter pris

en: First
nb_NO: F&oslash;rste

en: Getting Started Guide
nb_NO: Hurtigstartguide

en: Header background
nb_NO: Bakgrunn for header

en: Header border icon
nb_NO: Ikon for header

en: Hidden
nb_NO: Skjult

en: How 'Add to Cart' buttons are displayed in the table.
nb_NO: Hvordan "Legg til handlekurv" knappen vises i tabell.

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Image size
nb_NO: Bilde størrelse

en: In stock
nb_NO: På lager

en: Include links to the relevant product, category, tag, or attribute.
nb_NO: Inkludér linker til relevante produkter, kategori, tag, eller egenskap.

en: Knowledge Base
nb_NO: Kunnskapsbase

en: Last
nb_NO: Siste

en: Lazy load
nb_NO: Treg lastiing

en: License key
nb_NO: Lisensnøkkel

en: License key successfully activated.
nb_NO: Aktivering av lisensnøkkel vellykket.

en: License key successfully deactivated. Click Save to reactivate.
nb_NO: Lisensnøkkelen er deaktivert. Klikk Lagre reaktivere.

en: Link to product page
nb_NO: Lenke til produktsiden

en: List
nb_NO: Liste

en: Load products one page at a time
nb_NO: Last produkter en side om gangen

en: Loading products
nb_NO: Laster produkter

en: Max %s
nb_NO: Maks %s

en: Max price
nb_NO: Maks pris

en: Min price
nb_NO: Min pris

en: Name
nb_NO: Navn

en: Next
nb_NO: Neste

en: No matching products found.
nb_NO: Ingen produkter matcher s&oslash;ket.

en: No product selected. Please try again.
nb_NO: Ingen produkter er valgt. Vær så snill, prøv på nytt.

en: Number of sales
nb_NO: Antall salg

en: Numbers only
nb_NO: Kun nummer

en: OR
nb_NO: ELLER

en: Only applicable if using 'Checkbox' or 'Button + checkbox' for the add to cart buttons
nb_NO: Gjelder kun hvis 'Avkryssingboks' eller 'Knapp + Avkryssingsboks' for legg til handlekurv-knapp

en: Page length
nb_NO: Sidelengde

en: Pagination buttons
nb_NO: Knapp for sideoppdeling

en: Pagination type
nb_NO: Sidestørrelsetype

en: Please enter your license key.
nb_NO: Vennligst legg inn din lisensnøkkel.

en: Please see the Knowledge Base for the %sfull list of shortcode options%s.
nb_NO: Vennligst se Kunnskapsbasen for %sfull liste av hurtigkode valg%s.

en: Please select one or more products.
nb_NO: Vennligst velg ett eller flere produkter.

en: Prev/next
nb_NO: Forrige/neste

en: Prev/next + numbers
nb_NO: Forrige/neste + nummer

en: Prev/next/first/last
nb_NO: Forrige/neste/første/siste

en: Prev/next/first/last + numbers
nb_NO: Forrige/neste/første/siste + nummer

en: Previous
nb_NO: Forrige

en: Price
nb_NO: Pris

en: Price:
nb_NO: Pris:

en: Product Table: Active Filters
nb_NO: Produkttabell: Aktive filtré

en: Product Table: Filter by Attribute
nb_NO: Produkttabell: Filtrér per egenskap

en: Product Table: Filter by Price
nb_NO: Produkttabell: Filtrér etter pris

en: Product Table: Filter by Rating
nb_NO: Produkttabell: Filtrer etter Tilbakemelding

en: Product filters
nb_NO: Produktfiltre

en: Product limit
nb_NO: Produktbegrensning

en: Product links
nb_NO: Produktlinker

en: Product tables
nb_NO: Produkttabeller

en: Product totals
nb_NO: Produkttotaler

en: Quantities
nb_NO: Antall

en: Query type
nb_NO: Spørsmålstype

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
nb_NO[0]: Vurdert til %1$s ut av 5 basert på %2$s tilbakemelding fra kunde
nb_NO[1]: Vurdert til %1$s av 5 basert på %2$s tilbakemeldinger fra kunder

en: Rated %s out of 5
nb_NO: Vurdert %s ut av 5

en: Read more
nb_NO: Les mer

en: Remove filter
nb_NO: Ta bort filtré

en: Reset
nb_NO: Tilbakestill

en: Reset button
nb_NO: Nullstillingsknapp

en: Reviews
nb_NO: Anmeldelser

en: Rows per page
nb_NO: Rader pr side

en: Search box
nb_NO: Søkefelt

en: Search:
nb_NO: S&oslash;k:

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Shortcodes
nb_NO: Hurtigkoder

en: Show _MENU_ products
nb_NO: Vis _MENU_ produkter

en: Show based on columns in table
nb_NO: Vises basert på kolonner i tabell

en: Show details
nb_NO: Vis detaljer

en: Show quantity selectors in the Add to Cart column
nb_NO: Vis antallsvelger i "Legg til handlekurv" kolonnen

en: Show the reset button above the table
nb_NO: Vis nullstillingsknapp over tabellen

en: Showing 0 products
nb_NO: Viser 0 produkter

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ products
nb_NO: Viser _START_ til _END_ av _TOTAL_ produkter

en: Size
nb_NO: Størrelse

en: Sort by
nb_NO: Sortér etter

en: Sort column
nb_NO: Sortér kolonne

en: Sort direction
nb_NO: Sorteringsretning

en: Sorting
nb_NO: Sortering

en: Stock
nb_NO: Lager

en: Summary
nb_NO: Sammendrag

en: Table content
nb_NO: Tabellinnhold

en: Table controls
nb_NO: Tabellinstillinger

en: Table design
nb_NO: Tabell design

en: Tags
nb_NO: Merkelapper

en: The border between cells in your table.
nb_NO: Linjen mellom cellene i din tabell.

en: The border for the bottom of the header row.
nb_NO: Linjen for den nederste del av header rad.

en: The border for the outer edges of the table.
nb_NO: Den yttre kanlinjen for tabellen.

en: The default columns for your product tables.
nb_NO: Standard kolonnene for produkttabellene dine.

en: The following options control the WooCommerce Product Table extension.
nb_NO: De følgende valgene styrer WooCommerce Produkttabeller tillegg.

en: The font used for the table contents.
nb_NO: Font benyttet i tabellens innhold.

en: The font used in the table header.
nb_NO: Font benyttet i tabell header.

en: The header background color.
nb_NO: Fargen til header bakgrunn.

en: The initial sort order applied to the table.
nb_NO: Standard sortering er aktiv på tabellen.

en: The licence key is contained in your order confirmation email.
nb_NO: Lisensnøkkelen er å finne i ordrebekreftelsen du har fått på e-post.

en: The main background color used for the table contents.
nb_NO: Hovedfarge for bakrunn brukt i tabellens innhold.

en: The number of products per page of results.
nb_NO: Antall produkter pr side ved søk.

en: The position of the 'Add Selected To Cart' button for adding multiple products.
nb_NO: Plassering av "Legg til valgte til handlekurv" knapp for å legge til flere produkter.

en: The position of the 'Show [x] products' dropdown list.
nb_NO: Posisjon for "vis [x] produkters nedtrekksliste.

en: The position of the paging buttons which scroll between results.
nb_NO: Posisjon for side-størrelse som blar i resultat.

en: The position of the product search box.
nb_NO: Posisjon for søkefelt.

en: The position of the product totals, e.g. 'Showing 1 to 5 of 10 products'.
nb_NO: Posisjon for produkttotal, f eks 'Vis 1 til 5 av 10 produkter'.

en: The text for the 'Add Selected To Cart' button.
nb_NO: Tekst for knappen 'Legg til Valgte til Handlekurven'

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
nb_NO: Det finnes en ny versjon av %1$s. %2$sSe versjon %3$s detaljer%4$s. eller %5$s oppdatér nå %6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
nb_NO: Det finnes en ny versjon av %1$s. %2$sSe versjon %3$s detaljer%4$s.

en: There was an error activating your license, please try again.
nb_NO: Det oppstod en feil ved lagringen av din lisensnøkkel, vennligst prøv på nytt.

en: There was an error adding to the cart. Please try again.
nb_NO: Det oppstod en feil ved lagringen av din lisensnøkkel, vennligst prøv på nytt.

en: There was an error deactivating your license key, please try again.
nb_NO: Det oppstod en feil ved lagringen av din lisensnøkkel, vennligst prøv på nytt.

en: This option is ignored if lazy load is enabled.
nb_NO: Dette valget tas ikke hensyn til hvis Lazy Load er aktivert.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
nb_NO: Dette produktet er for øyeblikket ikke på lager og er utilgjengelig.

en: This product is no longer available. Please select an alternative.
nb_NO: Dette produktet er ikke lenger tilgjengelig. Vennligst velg et alternativ.

en: Title
nb_NO: Tittel

en: True
nb_NO: Sant

en: Use '-1' to display all products on one page of results.
nb_NO: Bruk '-1' for å vise alle produktene på en side ved søk.

en: Use AJAX when adding to the to the cart
nb_NO: Bruke AJAX når varer legges i handlekurv

en: Variations
nb_NO: Variasjoner

en: View Cart
nb_NO: Se handlekurv

en: View WooCommerce Product Table documentation
nb_NO: Se WooCommerce Product Table dokumentasjon

en: Weight
nb_NO: Vekt

en: You can also enter standard image sizes here such as thumbnail, shop_thumbnail, medium, etc.
nb_NO: Du kan også legge inn standard størrelse for bilder, slik som minibilde, butikk_minibilde, medium, etc.

en: You do not have permission to install plugin updates
nb_NO: Du har ikke nødvendige rettigheter til å installere plugin oppdateringer.

en: Your license key expired on %s.
nb_NO: Din lisensnøkkel utgikk den %s.

en: Your license key has reached its activation limit.
nb_NO: Din lisensnøkkel har nådd sin aktiverinsgrense.

en: based on %s customer rating | based on %s customer ratings
nb_NO[0]: basert på %s kundevurdering
nb_NO[1]: basert på %s kundevurderinger

[ctx: decimal mark]
en: .
nb_NO: ,

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
nb_NO: Ingen produkter matcher s&oslash;ket

en: out of %s5%s
nb_NO: ut av %s5%s

[ctx: show all products option]
en: All
nb_NO: Alle

[ctx: thousands separator]
en: ,
nb_NO: &#8201;

en: words
nb_NO: ord
