WooCommerce Product Table - en to he_IL translation catalogue (197 entries)

en: 'Add Selected' button text
he_IL: כיתוב כפתור ה-'הוסף הנבחרים לעגלה'

en: 'Add Selected' position
he_IL: מיקום 'הוסף לעגלה'

en: (_MAX_ products in total)
he_IL: (_MAX_ סך כל הפריטים)

en: : activate to sort column ascending
he_IL: : הפעל למיון עולה

en: : activate to sort column descending
he_IL: : הפעל למיון יורד

en: AND
he_IL: וגם

en: Above and below table
he_IL: מעל ומתחת לטבלה

en: Above table
he_IL: מעל הטבלה

en: Active filters
he_IL: מסננים פעילים

en: Add Selected To Cart
he_IL: הוסף הנבחרים לעגלה

en: Add to cart behavior
he_IL: התנהגות הוסף לעגלה

en: Add to cart button
he_IL: כפתור הוסף לעגלה

en: Add to cart column
he_IL: עמודת הוסף לעגלה

en: An error has occurred, please try again.
he_IL: אופס משהו לא צפוי קרה, נא לנסות שוב.

en: Any %s
he_IL: כל %s

en: Apply
he_IL: יישם

en: As listed in the Products screen (menu order)
he_IL: לפי הרשימה במסך המוצרים (סדר תפריט)

en: Ascending (A to Z, 1 to 99)
he_IL: עולה (א עד ת, 1 עד 99)

en: Attribute
he_IL: תכונות

en: Automatic
he_IL: אוטומטי

en: Average rating
he_IL: דירוג ממוצע

en: Average reviews
he_IL: ממוצע חוות דעת

en: Below table
he_IL: מתחת לטבלה

en: Borders
he_IL: גבולות

en: Button and checkbox
he_IL: כפתור ותיבת בחירה

en: Button only
he_IL: כפתור בלבד

en: Buy
he_IL: קנה

en: Buy product
he_IL: קניית הפריט

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Cell
he_IL: תא

en: Cell background
he_IL: רקע התא

en: Cell border icon
he_IL: צלמית גבול התא

en: Cell font
he_IL: גופן התא

en: Checkbox only
he_IL: תיבת בחירה בלבד

en: Choose whether to use the default design or customize it to suit your requirements.
he_IL: בחר האם להשתמש בעיצוב ברירת המחדל או להתאים לצרכיך.

en: Choose your custom table styles below. Any settings you leave blank will default to your theme styles.
he_IL: בחר את סגנונות עיצוב הטבלה שלך למטה. ברירת המחדל של הגדרות שתישארנה ריקות תותאם לסגנונות תבנית העיצוב שלך.

en: Color
he_IL: צבע

en: Columns
he_IL: עמודות

en: Custom
he_IL: מותאם

en: Custom filters
he_IL: מסננים מותאמים

en: Date
he_IL: תאריך

en: Date added
he_IL: תאריך התווספות

en: Date last modified
he_IL: תאריך עדכון אחרון

en: Deactivate
he_IL: השבת

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Descending (Z to A, 99 to 1)
he_IL: יורד (ת עד א, 99 עד 1)

en: Description
he_IL: תיאור

en: Description length
he_IL: אורך תיאור

en: Design
he_IL: עיצוב

en: Details
he_IL: פרטים

en: Dimensions
he_IL: גודל

en: Disabled
he_IL: מושבת

en: Display a list of active filters for your product table.
he_IL: הצגת רשימה של מסננים פעילים בטבלת המוצרים שלך.

en: Display a list of attributes to filter products in your product table.
he_IL: הצג רשימת תכונות לסינון מוצרים בטבלת המוצרים שלך.

en: Display a list of star ratings to filter products in your product table.
he_IL: הצג רשימה של חוות דעת עם כוכבים למיון מוצרים בטבלת המוצרים שלך.

en: Display a slider to filter your product table by price.
he_IL: הצג מחוון לסינון המוצרים לפי מחיר.

en: Display shortcodes, HTML and other formatting inside the table content
he_IL: הצגת קודים קצרים, HTML ושאר עיצובים בתוך תוכן הטבלה

en: Display type
he_IL: סוג תצוגה

en: Docs
he_IL: מסמכים

en: Dropdown
he_IL: גלילה

en: Dropdown lists to filter the table by category, tag, attribute, or custom taxonomy.
he_IL: רשימות נשלפות לסינון הטבלה באמצעות קטגוריה, תגית, תכונה או טקסונומיה מותאמת.

en: Enable this if you have many products or experience slow page load times.<br/><strong>Warning:</strong> Lazy load has some limitations - it limits the search, sorting, and display of variations. Only use it if you definitely need it.
he_IL: אפשר את זה אם יש לך מוצרים רבים או אם אתה חווה טעינת דפים איטית. .<br/><strong>אזהרה</strong> לטעינה עצלה יש כמה מגבלות - היא מגבילה חיפוש, מיון והצגת וריאציות. השתמשו בה רק אם היא נדרשת.

en: Enter -1 to display the full product description including formatting.
he_IL: הזן 1- כדי להציג את תיאור המוצר המלא כולל עיצוב.

en: Enter all, none, or a combination of: sku, name, image, tags, categories, terms, or attributes as a comma-separated list.
he_IL: הזן את כל, שילוב או אף אחד מהבאים: מקט, שם, תמונה, תגיות, קטגוריות, מושגים, או תכונות כרשימה מופרדת פסיקים.

en: External
he_IL: חיצוני

en: External border icon
he_IL: גבול חיצוני לצלמית

en: False
he_IL: לא נכון

en: Filter
he_IL: סינון

en: Filter by
he_IL: סינון לפי

en: Filter by price
he_IL: סינון לפני מחיר

en: Filter:
he_IL: מסנן:

en: First
he_IL: ראשון

en: Getting Started Guide
he_IL: מדריך התחלה מהירה

en: Header
he_IL: כותרת העמוד

en: Header background
he_IL: רקע כותרת העמוד

en: Header border icon
he_IL: צלמית גבול כותרת העמוד

en: Header font
he_IL: גופן כותרת העמוד

en: Hidden
he_IL: מוסתר

en: How 'Add to Cart' buttons are displayed in the table.
he_IL: איך כפתורי 'הוסף לעגלה' מוצגים בטבלה.

en: ID
he_IL: מספר זיהוי

en: Image
he_IL: תמונה

en: Image size
he_IL: גודל תמונה

en: In stock
he_IL: במלאי

en: Include links to the relevant product, category, tag, or attribute.
he_IL: כלול קישורים למוצר, קטגוריה, תגית או תכונה רלוונטיים.

en: Knowledge Base
he_IL: מסד ידע

en: Last
he_IL: אחרון

en: Lazy load
he_IL: טעינה עצלה

en: License key
he_IL: מפתח רישיון

en: License key successfully activated.
he_IL: מפתח הרישיון הופעל בהצלחה.

en: Link to product page
he_IL: קישור לעמוד מוצר

en: List
he_IL: רשימה

en: Load products one page at a time
he_IL: טוען מוצרים עמוד אחד כל פעם

en: Loading products
he_IL: טוען מוצרים

en: Max %s
he_IL: מקס' %s

en: Max price
he_IL: מחיר מקסימלי

en: Min %s
he_IL: מינ' %s

en: Min price
he_IL: מחיר מינימלי

en: Name
he_IL: שם

en: Next
he_IL: הבא

en: No matching products found.
he_IL: לא נמצאו פריטים התואמים את החיפוש.

en: No product selected. Please try again.
he_IL: לא נבחרו פריטים, נא לנסות שוב.

en: Number of sales
he_IL: מספר מכירות

en: Numbers only
he_IL: מספרים בלבד

en: OR
he_IL: או

en: Only applicable if using 'Checkbox' or 'Button + checkbox' for the add to cart buttons
he_IL: ישים רק בשימוש של 'תיבת בחירה' או 'כפתור + תיבת בחירה' עבור כפתורי הוסף לעגלה

en: Page length
he_IL: אורך עמוד

en: Pagination buttons
he_IL: כפתורי מספור עמודים

en: Pagination type
he_IL: סוג מספור עמודים

en: Please enter your license key.
he_IL: אנא הזן את מפתח הרישיון שלך.

en: Please see the Knowledge Base for the %sfull list of shortcode options%s.
he_IL: אנא צפו במסד המידע עבור %sרשימה מלאה של אפשרויות קוד קצר%s.

en: Please select one or more products.
he_IL: נא לבחור פריט אחד או יותר.

en: Prev/next
he_IL: הקודם/הבא

en: Prev/next + numbers
he_IL: הקודם/הבא + מספרים

en: Prev/next/first/last
he_IL: הקודם/הבא/ראשון/אחרון

en: Prev/next/first/last + numbers
he_IL: הקודם/הבא/ראשון/אחרון + מספרים

en: Previous
he_IL: הקודם

en: Price
he_IL: מחיר

en: Price:
he_IL: מחיר:

en: Product Table: Active Filters
he_IL: טבלת פריטים: מסננים פעילים

en: Product Table: Filter by Attribute
he_IL: טבלת מוצרים: סנן בהתאם לתכונה

en: Product Table: Filter by Price
he_IL: טבלת מוצרים: סינון לפי מחיר

en: Product Table: Filter by Rating
he_IL: טבלת מוצרים: סנן לפי חוות דעת

en: Product filters
he_IL: מסנני מוצר

en: Product limit
he_IL: מגבלת מוצר

en: Product links
he_IL: קישורים למוצר

en: Product tables
he_IL: טבלאות מוצרים

en: Product totals
he_IL: סך כל המוצרים

en: Quantities
he_IL: כמויות

en: Query type
he_IL: סוג שאילתה

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
he_IL[0]: דורג %1$s מתוך 5 בהתבסס על דירוג לקוח %2$s
he_IL[1]: דורג %1$s מתוך 5 בהתבסס על %2$s דירוגי לקוחות

en: Rated %s out of 5
he_IL: ציון %s מתוך 5

en: Read more
he_IL: קרא עוד

en: Remove filter
he_IL: הסר מסנן

en: Reset
he_IL: איפוס

en: Reset button
he_IL: כפתור איפוס

en: Reviews
he_IL: חוות דעת

en: Rows per page
he_IL: שורות עבור עמוד

en: SKU
he_IL: מקט

en: Search box
he_IL: תיבת חיפוש

en: Search:
he_IL: חיפוש:

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Shortcodes
he_IL: קודים קצרים

en: Show _MENU_ products
he_IL: הצגת פריטי _MENU_

en: Show based on columns in table
he_IL: הצג בהתאם לעמודות בטבלה

en: Show details
he_IL: הצגת פרטים

en: Show quantity selectors in the Add to Cart column
he_IL: הצג הזנת כמות בעמודת הוסף לעגלה

en: Show the reset button above the table
he_IL: הצג את כפתור האתחול מעל הטבלה

en: Showing 0 products
he_IL: מוצגים 0 פריטים

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ products
he_IL: מראה _START_ עד _END_ מתוך _TOTAL_ פריטים

en: Size
he_IL: גודל

en: Sort by
he_IL: מיין לפי

en: Sort column
he_IL: עמודת מיון

en: Sort direction
he_IL: כיוון מיון

en: Sorting
he_IL: מיון

en: Stock
he_IL: מלאי

en: Summary
he_IL: תקציר

en: Table content
he_IL: תוכן הטבלה

en: Table controls
he_IL: פקדי בטבלה

en: Table design
he_IL: עיצוב טבלה

en: Tags
he_IL: תגיות

en: The border between cells in your table.
he_IL: הגבול בין התאים בטבלה שלך.

en: The border for the bottom of the header row.
he_IL: גבול לתחתית שורת כותרת העמוד.

en: The border for the outer edges of the table.
he_IL: הגבול לקצוות הטבלה החיצוניים.

en: The default columns for your product tables.
he_IL: עמודות ברירת המחדל לטבלאות המוצרים שלך.

en: The following options control the WooCommerce Product Table extension.
he_IL: האפשרויות הבאות מנהלות את תוסף הווקומרס - טבלת המוצרים.

en: The font used for the table contents.
he_IL: הגופן עבור תכני הטבלה.

en: The font used in the table header.
he_IL: הגופן עבור כותרת הטבלה.

en: The header background color.
he_IL: צבע רקע כותרת העמוד.

en: The initial sort order applied to the table.
he_IL: המיון הראשוני שניתן לטבלה.

en: The licence key is contained in your order confirmation email.
he_IL: מפתח הרישיון נמצא בדוא"ל אישור ההזמנה שלך.

en: The main background color used for the table contents.
he_IL: צבע הרקע העיקרי לתכני הטבלה.

en: The number of products per page of results.
he_IL: מספר המוצרים עבור עמוד בודד של תוצאות.

en: The position of the 'Add Selected To Cart' button for adding multiple products.
he_IL: מיקום כפתור 'הוסף הנבחרים לעגלה' להוספת מוצרים מרובים.

en: The position of the 'Show [x] products' dropdown list.
he_IL: מיקום רשימה נשלפת של 'הצג [x] מוצרים'.

en: The position of the paging buttons which scroll between results.
he_IL: מיקום כפתורי המספור עמודים עם גלילה בין התוצאות.

en: The position of the product search box.
he_IL: מיקום תיבת חיפוש המוצר.

en: The position of the product totals, e.g. 'Showing 1 to 5 of 10 products'.
he_IL: מיקום סך כל המוצרים, למשל 'מציג 1 עד מתוך 10 מוצרים'.

en: The text for the 'Add Selected To Cart' button.
he_IL: כיתוב לכפתור 'הוסף הנבחרים לעגלה'

en: This option is ignored if lazy load is enabled.
he_IL: מאפשרות זאת נתעלם אם טעינה עצלה מאופשרת.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
he_IL: הפריט אינו במלאי כרגע ואינו זמין.

en: Title
he_IL: כותרת

en: True
he_IL: נכון

en: Use '-1' to display all products on one page of results.
he_IL: השתמש ב '1-' כדי להציג את כל המוצרים בעמוד אחד של תוצאות.

en: Use AJAX when adding to the to the cart
he_IL: השתמש ב AJAX כאשר מוסיפים לעגלה

en: Variations
he_IL: וריאציות

en: View Cart
he_IL: הצגת עגלה

en: View WooCommerce Product Table documentation
he_IL: צפה בתיעוד טבלת מוצרים של ווקומרס

en: Weight
he_IL: משקל

en: WooCommerce Product Table
he_IL: טבלת מוצר ווקומרס

en: You can also enter standard image sizes here such as thumbnail, shop_thumbnail, medium, etc.
he_IL: ניתן גם להשתמש בגדלי תמונות סטנדרטים כמו thumbnail, shop_thumbnail, medium וכו'.

en: Your license key expired on %s.
he_IL: מפתח הרישיון שלך פג ב-%s.

en: Your license key has reached its activation limit.
he_IL: מפתח הרישיון שלך הגיע למגבלת ההפעלות שלו.

en: based on %s customer rating | based on %s customer ratings
he_IL[0]: מבוסס על %s דירוג לקוחות
he_IL[1]: מבוסס על %s דירוגי לקוחות

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
he_IL: לא נמצאו פריטים התואמים את החיפוש

en: out of %s5%s
he_IL: מתוך %s5%s

[ctx: show all products option]
en: All
he_IL: הכל

en: words
he_IL: מילים
