WooCommerce Product Table - en to el translation catalogue (74 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View WooCommerce Product Table documentation
el: Δείτε τις οδηγίες του πίνακα προϊόντων για το WooCommerce

en: Docs
el: Έγγραφα

en: The licence key is contained in your order confirmation email.
el: Το κλειδί άδειας χρήσης περιέχεται στο email επιβεβαίωσης της παραγγελίας σας.

en: Name
el: Όνομα

en: Price
el: Τιμή

en: View Cart
el: Εμφάνιση Καλαθιού

en: Show details
el: Εμφάνιση λεπτομερειών

en: Please select one or more products.
el: Επιλέξτε ένα ή περισσότερα προϊόντα.

en: No product selected. Please try again.
el: Δεν έχει επιλεγεί κανένα προϊόν. Παρακαλώ προσπάθηστε ξανά.

en: Description
el: Περιγραφή

en: Summary
el: Σύνοψη

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Image
el: Εικόνα

en: Stock
el: Απόθεμα

en: Reviews
el: Κριτικές

en: Weight
el: Βάρος

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: Buy
el: Αγοραστε

en: Details
el: Στοιχεία

[ctx: show all products option]
en: All
el: Όλων των

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ products
el: Εμφάνηση απο _START_ έως _END_ από _TOTAL_ εγγραφές

en: Showing 0 products
el: Εμφάνιση 0 προϊόντων

en: (_MAX_ products in total)
el: (_MAX_ προϊόντα συνολικά)

en: Show _MENU_ products
el: Εμφάνιση _MENU_ προϊόντων

en: No matching products found.
el: Δεν υπάρχουν δεδομένα στον πίνακα.

en: Search:
el: Αναζήτηση:

en: First
el: Πρώτη

en: Last
el: Τελευταία

en: Next
el: Επόμενη

en: Previous
el: Προηγούμενη

[ctx: thousands separator]
en: ,
el: &#8201;

[ctx: decimal mark]
en: .
el: ,

en: : activate to sort column ascending
el: : ενεργοποιήστε για αύξουσα ταξινόμηση της στήλης

en: : activate to sort column descending
el: : ενεργοποιήστε για φθίνουσα ταξινόμηση της στήλης

en: Filter:
el: Φίλτρο:

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Add Selected To Cart
el: Προσθήκη επιλεγμένων στο καλάθι

en: Buy product
el: Αγορά προϊόντος

en: This product is currently out of stock and unavailable.
el: Αυτό το προϊόν έχει εξαντληθεί και είναι μη διαθέσιμο.

en: Rated %s out of 5
el: Αξιολόγηση %s από 5

en: True
el: Σωστό

en: False
el: Λάθος

en: out of %s5%s
el: από %s5%s

en: based on %s customer rating | based on %s customer ratings
el[0]: Βασισμένο στην αξιολόγηση %s χρήστη
el[1]: Βασισμένο στην αξιολόγηση %s χρηστών

en: In stock
el: Διαθέσιμο

en: Active filters
el: Ενεργά Φίλτρα

en: Title
el: Τίτλος

en: Remove filter
el: Αφαίρεση φίλτρου

en: Min %s
el: Ελάχιστο %s

en: Max %s
el: Μέγιστο %s

en: Filter by
el: Φίλτρο βάσει

en: Attribute
el: Χαρακτηριστικό

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης

en: List
el: Λίστα

en: Dropdown
el: Αναπτυσσόμενο μενού

en: Query type
el: Τύπος ερωτήματος

en: AND
el: ΚΑΙ

en: OR
el: Η

en: Filter by price
el: Φίλτρο βάσει τιμής

en: Min price
el: Ελάχιστη τιμή

en: Max price
el: Μέγιστη τιμή

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Price:
el: Τιμή:

en: Average rating
el: Μέσο όρο αξιολόγησης

en: Please enter your license key.
el: Πληκτρολογήστε το κλειδί άδειας χρήσης.

en: Your license key expired on %s.
el: Το κλειδί άδειας χρήσης έληξε την %s.

en: Your license key has reached its activation limit.
el: Το κλειδί άδειας χρήσης έχει φτάσει στο όριο ενεργοποίησής του.

en: Deactivate
el: Απενεργοποίηση

en: License key successfully activated.
el: Το κλειδί άδειας ενεργοποιήθηκε με επιτυχία.

en: An error has occurred, please try again.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά.

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WooCommerce Product Table
el: Πίνακας προϊόντων του WooCommerce
